Category: Hardcore

LOmu - Surghjenti - Dumani (Vinyl, LP)

JoJojas

8 Comments

  1. Aug 03,  · ilm-e-Ladunni The divinely-inspired knowledge Some Knowledge can be obtained through hard work and dedication such as Ruhani and Noorani ilm but there is Knowledge inspired and bestowed directly by Allaah, The Exalted, upon whomever He wills of His believing slaves, and it does not contradict the divine revelations.
  2. Luigi Cherubini was an important contemporary of Beethoven whose greatest contribution was in the development of opera comique. Read Full Biography.
  3. Dec 06,  · Albert Dumani, Drejtor Programacioni në Tv Klan ishte sot në studion e “Rudina” ku ndryshe nga çdo dalje tjetër, përveç pjesës profesionale foli edhe për fam.
  4. Jakup Dumani. 1 Artikuj. LAJMET NGA "Jakup Dumani" 3 vite. Vazhdon gjykimi i ish-drejtorit të Inspektoratit të Fushë-Kosovës. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr, Prishtinë, Kosovë [email protected] Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të.
  5. Gazetarja Klodiana Lala në “Real Story” deklaroi se Pëllumb Muharremin, i njohur me emrin ‘Rumi’ ka lidhje me zyrtarë të lartë, që nga policia, deri tek prokuroria.
  6. Email. [email protected] Phone. Address. NW 20 ST, MIAMI, FL,
  7. Aug 07,  · Lomani Cologne by Lomani, Set the tone for a charismatic, confident modern man of today while wearing Lomani, a daring men’s cologne. This distinctive scent combines citrus, spicy and aromatic accords for a divine balance that signifies what it means to feel masculine and alluring/5(35).
  8. 1. Ha kanela a lisine. Hi muti ni muti. Matshamu wontlhe ha nghena, Hi gisa tiyivhu. Mahungu la’ ya Mufumo. Ha ma chumayela: Jesu wa fuma makunu. Mufun’weni wakwe.